Dla niepełnosprawnych

Schody — stały atrybut naszego codziennego życia. Jednak ta metoda podróży nie jest łatwa dla osób z ograniczoną mobilnością. Na co dzień osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich bez pomocy drugich mają trudności dostać się do sklepów, szpitali, instytucji kulturalnych, firm i innych.

Aby rozwiązać  ten problem, nasza firma może zaoferować wiele pojazdów do ruchu pionowego dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Krzesełko schodowe IZASTICK

Krzesło przeznaczone do pokonania schodów prostych. IZASTICK oferuje bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie, które umożliwia poruszanie się po schodach osobom niepełnosprawnym i schorowanym.

Urządzenie może być zamontowane na jednej stronie schodów, bez konieczności dokonywania zmian konstrukcyjnych schodów. Można montować wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Platforma dla wózka inwalidzkiego IZAFLAT

Platforma do zamontowania w pomieszczeniu. Może unieść wózek inwalidzki o wadze do 240 kg. Napęd elektryczny zapewnia płynny i ekonomiczny przewóz.

Winda platformowa

Platforma windy do zamontowania w pomieszczeniu, może unieść wózek inwalidzki o wadze do 240 kg. Bez maszynowni. Napęd elektryczny zapewnia płynny i ekonomiczny przewóz.

Zdjęcia wind i wyciągów Izamet:

  • acorn_stairlift
  • inv0platf
  • motala-down
  • p8