Izamet-Polska

Izamet-Polska jest przedstawicielem oraz dystrybutorem pełnej gamy produktów europejskiego producenta systemów przemieszczania ludzi — Izamet, z siedzibą w Bułgarii.

W 1991 roku firma Izamet rozpoczęła swoją działalność, stopniowo zyskując uznanie i zaufanie klientów w Bułgarii, a z czasem również w innych państwach takich jak: Rosja, Ukraina, Szwajcaria, Polska, Grecja, Cypr, Mołdawia, Kazachstan, Uzbekistan, Macedonia, Albania i inne. Izamet posiada przedstawicielstwa w 9 europejskich krajach. Izamet otrzymał certyfikat EN ISO 9001:2008, oraz zgodnie z dyrektywą 95/16/EC załącznik XIII - moduł H, może projektować, produkować, eksportować, montować urządzenia dźwigowe w państwach członkowskich Unii Europejskiej.

Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam z powodzeniem konkurować z innymi wiodącymi producentami wind w Europie i na świecie.

Oferujemy wszystkie rodzaje urządzeń dźwigowych (elektryczne, hydrauliczne): windy osobowe i towarowe a także samochodowe. W ofercie posiadamy również tzw. małe dźwigi towarowe - kuchenne oraz platformy dla osób niepełnosprawnych. Projektujemy i wykonujemy schody i chodniki ruchome.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają zaprojektować i wykonać firmie Izamet windy w zakresie pojemności od 100 kg do 10 ton i szybkości poruszania się od 0,35 do 2,5 m/sek.

Wszystkie mechanizmy podnoszące i kabiny Izamet sterowane są systemem typu VVVF.

Firma Izamet rozpoczęła produkcję nowoczesnego, energooszczędnego modelu windy typu MRL (Machine Room - Less) bez maszynowni.

Zapewniamy pomoc w projektowaniu, szybki i sprawny montaż urządzeń a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przywiązujemy dużą uwagę do zapewnienia bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania urządzeń, dbając zarazem o energooszczędne i przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Nasza oferta jest przygotowana tak, by każdy klient mógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie w atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi firmami z branży transportu pionowego. Wspólnie możemy zrealizować każde zlecenie.

Zapraszamy do współpracy — na pewno znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące każdą ze stron.